English (United States)
Text/HTML

News

OGLAS ZA POSAO

GLAVNI KNJIGOVOĐA (M/Ž)

Adriatic Challenge putnička agencija d.o.o. za usluge u nautičkom turizmu (čarter) i agencijsko posredovanje aktivno djeluje od 2005. godine. Sjedište tvrtke nalazi se u Marini Kornati, u Biogradu n/M.

Opis posla:

Pridružite se dinamičnom timu mladih ljudi!

Ukoliko ste osoba ekonomsko računovodstvenog usmjerenja koja već posjeduje visoko specijalizirana znanja iz područja računovodstvenih poslova i želi preuzeti odgovornost glavnog knjigovođe, prava ste osoba za nas!

Uvjeti:

·        VŠS/VSS/ studij Ekonomija, smjer računovodstvo

·        minimalno 3 godine iskustva na poslovima glavnog knjigovođe

·        razvijene komunikacijske i organizacijske vještine

·        izražene vještine timskog rada

·        pouzdanost i sistematičan pristup radu

·        napredna razina znanja rada u MS Office paketu (MS Office, Excel, Pantheon, Outlook)

·        poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo

·        zaposlenje na neodređeni rok

·        mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja

·        dodatne edukacije i školovanja u Hrvatskoj

Dodatni uvjeti koji će se uzeti u obzir prilikom procjene kandidata:

·        spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

·        odgovornost i usmjerenost na rješenje zadataka

·        dobre analitičke sposobnosti, organiziranost i odgovornost

·        visoka razina samostalnosti i inicijative

·        usmjerenost stalnom poboljšanju

Ukoliko ste zainteresirani za posao Glavnog knjigovođe, prijavite se što prije, a najkasnije do 20.05.2018 na broj telefona +385 23 385088, a životopis pošaljite na e-mail adresu: reception1@adriatic-challenge.com

Kandidati koji će biti izabrani u uži krug bit će pozvani na razgovor.